post

W życiu codziennym, gdzie dookoła otacza nas technologia i wszechobecny zgiełk, marzymy o miejscu, w którym moglibyśmy zrelaksować się i odpocząć. Jeśli uda nam się znaleźć trochę czasu, uciekamy na łono natury. A co jeśli nie mamy takiej możliwości? Dobrym pomysłem jest stworzenie w swoim domu takiego miejsca, które chociaż w minimalnym stopniu pozwoli nam na kontakt z naturą, a dodatkowo ozdobi nasze pomieszczenie w niebanalny sposób.
kapsle z korka

Korek dekoracyjny – niezwykły pomysł na ścianę

Korek dekoracyjny, w odróżnieniu od innych pokryć, stworzy niesamowicie naturalną atmosferę w domu, ponieważ jest produktem wytworzonym w 100% z naturalnego korka dębowego.
Dzięki niepowtarzalnym strukturom i wzorom, możemy na naszych ścianach stworzyć nietypowe wnętrze, które zaskoczy niejednego użytkownika, jak również naszych gości.
Wykorzystanie korka dekoracyjnego na ścianach poprawia mikroklimat naszego pomieszczenia, zmniejsza hałas i daje poczucie niezwykłego ciepła. Korek dekoracyjny chroni ścianę przed zabrudzeniami, jest bardzo trwały i wytrzymały. Ogromny wybór kolorów i wzorów pozwala nam na wybranie najbardziej indywidualnego dekoru na ścianę. Korek jest bardzo elastycznym surowcem – nie deformuje się podczas nacisku i jest bardzo przyjemny w dotyku. W dodatku posiada właściwości antystatyczne. Dzięki temu na korku nie osadza się kurz, co przekłada się na głęboki i wyraźny kolor ściany przez wiele lat. Korek to również świetny produkt dla alergików. Posiada szerokie właściwości antyalergiczne (nie powoduje podrażnień śluzówki oczu ani dróg oddechowych), więc będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób mających problemy z alergią na kurz i roztocze. Dodatkowo możemy liczyć na izolację akustyczną i termiczną, która ochroni nas przed hałasem, a także ociepli pomieszczenie.
color cork
Korek dekoracyjny, ze względu na miejsce z jakiego pochodzi, będzie na pewno idealnym wyborem, który pozwoli na osiągnięcie w domu ponadczasowego stylu. Sprawdzi się zarówno jako dekoracja nowoczesna jak i praktyczna. Montaż korka dekoracyjnego jest niezwykle prosty, wystarczy przykleić go bezpośrednio do ściany. Szeroką gamę wzorów i kolorów znajdziemy w wyszukiwarce pod frazą cork24.co.uk/cork-rolls/64-cork-roll-6mm-10m.html cork board roll, która zapewni każdemu użytkownikowi możliwość dostosowania wystroju do jego wymagań.