post

Wandkork to innymi słowy korek {ułożony na ścianie. W taki oto sposób możemy przystroić własne ściany w mieszkaniu lub w domu. Zamiast ściany przemalowywać lub wykładać je tapetami albo panelami, zdołamy okleić umyślnie do tego przystosowanym korkiem.

Ów wyjątkowo naturalny i nieszkodliwy artykuł spowoduje, że we własnym lokalu mieszkalnym wykształci się ponadplanowy mikroklimat, poczujemy przyjemną atmosferę, będziemy w pomieszczeniu o przyjemnym aromacie.
Wykładanie ścian z korka to nowy sposób na aranżację wnętrz, korek jest kategorycznie nieszkodliwy dla zdrowia, nieszkodliwy i nad wyraz dobry dla środowiska, ten srogi towar jest specyficznie opracowany, w niektórych wersjach natarty woskiem, nie zatrzymuje na sobie brudu i się nie kurzy.
Ściany łatwo utrzymać w higienie, zawsze starczy zaledwie wytrzeć je suchą ściereczką.
wandakork
Aranżując nasze mieszkanie nie musimy wszystkich jego ścian wykładać korkiem, starczy, że postanowimy upiekszyć jedną ścianę w pracowni i jedną lub dwie w salonie, ściany tak wyłożone mogą mieć wielorakie struktury i różne kolory, bowiem technologia w tej chwili tak poszła do przodu, że artykuł korek jest obrabiany w osobliwy sposób i jego obróbka daje różne rezultaty.
Wandkork, innymi słowy korek na ścianie ma jeszcze jedną ważną zaletę, wygłusza wszelki hałas i powoduje, że dane pomieszczenie o ile nie zupełne, to choć w części jest wyciszone.
W konkluzji, korek na ścianie to szyk, nietypowe wnętrze, urok, wygłuszanie, naturalność i ochrona środowiska, wytrzymałość na osobliwe warunki, łatwość utrzymania budynku mieszkalnego w higienie. Kompletnie nie działa on na człowieczy organizm alergicznie, nie wnosi do budynku mieszkalnego żadnych efektów ubocznych, jest materiałem wytrzymałym, jakim możemy się długo weselić.